Savior12 Posted July 27, 2006 Report Posted July 27, 2006 У меня есть SkyStar2 операционнка GNU/Linux короче надо настроить VLC(программа для вещания в сеть) и чтобы он транслировал поток в сеть в Multicastе Помогите срочно надо.... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.