EL[michlen] Posted November 29, 2006 Report Posted November 29, 2006 Привет. Нет ли у кого оригинального файлика CoreGraphics для Tiger 10.4.1? Quote
Legalizer Posted November 29, 2006 Report Posted November 29, 2006 У меня в 10.4.8 файла с подобный названием нет. Скажи как точно называется и где должен лежать - пришлю. Quote
Master400 Posted November 29, 2006 Report Posted November 29, 2006 Здесь смогут помочь. http://forum.applelife.ru/ Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.