Guest Posted November 13, 2003 Report Posted November 13, 2003 все языки мертвы а visual BASIC РУЛЕЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!!!!!!!!!! Quote
Guest Posted November 13, 2003 Report Posted November 13, 2003 Я всегда подозревал, что ядро MS Windows пишется именно на Visual Basic'е. Quote
Guest Posted December 15, 2003 Report Posted December 15, 2003 Ищу поклонников microsoft. Найду - убью! Quote
Guest Posted May 15, 2004 Report Posted May 15, 2004 Те, кто так утверждают, ничего не смыслят в современных ИТ технологиях, методах прогрпммирования и проч. и не вышли еще из программистского младенчества. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.