Guest Posted July 26, 2004 Report Posted July 26, 2004 Привет All! Столкнулся со следующей проблемой: Установка WindowsState := wsMaximized; в обработчике события FormShow - что мертвому припарки. Win2k + Delphi6 такую операцию производит без проблем. Как лечить? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.