SignFinder Posted December 12, 2016 Report Posted December 12, 2016 так как дистрибутив загнулся благополучно - предлагаю убрать раздел, а все посты перенести в раздел общий. http://linux.ru/forum/forum/32-asp-linux/ Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.